Na wejściu las parasolek wysoko powieszone :) a potem to każdy zakamarek świata :)
popatrzcie sami ...
Mały budda ;)
Im wyżej, tym stromo i ciężko się wchodzi, ale jest fajnie :)
No i pora wracać. Na zakończenie ostatnie spojrzenie na góry, w oddali ...
No i zachód słońca :)































































